Latakai Wijo

„Wijo“ – tai ilgaamžė ir lengvai sumontuojama kritulių vandens nuvedimo sistema. Ją galima naudoti įrengiant visų rūšių stogų ir fasadų dangas. Labai tiksliai pagaminti elementai, naudojamos aukštos kokybės dangos garantuoja patikimą naudojimą ir puikią išvaizdą daugeliui metų.

LENGVAS MONTAVIMAS

Vandens nutekėjimo sistemos „Wijo“ privalumas yra idealiai vienas prie kito pritaikyti elementai, dėl to jų montavimas yra greitas ir lengvas, o visa sistema – sandari. Ją galima sumontuoti su paprastais instrumentais.

ILGAAMŽIŠKUMAS

„Balex Wijo“ sistema gaminama viename iš šiuolaikiškiausių fabrikų Europoje pagal europines normas. Tai reiškia gaminių ilgaamžiškumą ir puikią kokybę. Plienas iš kurio gaminama lietvamzdžių sistema „Wijo“ būdingas ilgas naudojimo laikas, jos išvaizda nepakinta per ilgus metus. Vandens nutekėjimo sistemoje „Wijo“ sujungti keli privalumai : poliesterio dangųatsparumas korozijai, dangos storis – 35 µm ir plieno atsparumas.

ATSPARUMAS ORO SĄLYGOMS

Vandens nutekėjimo sistema „Wijo“ atspari visoms atmosferos sąlygoms. Ji išlaiko dideles sniego ir ledo apkrovas. Be to, lietvamzdžio danga apsaugo jį nuo rūdžių, todėl latakai „Wijo“ puikiai atlaiko nepastovaus ir nepalankaus klimato sąlygas.

ELEGANTIŠKA IŠVAIZDA

Vandens nutekėjimo sistema atlieka ne tiktai praktiškas funkcijas, tai ir matoma fasado dalis, suteikianti pastatui savitą charakterį. Sistemos „Wijo“ elementų apdailos standartas yra labai aukštas, paremtas tradicijomis ir naujausiais technikos laimėjimais. „Wijo“ latakai ir nutekėjimo vamzdžiai – tai ilgaamžė ir tinkamai veikianti įranga, įsiliejanti į viso namo vaizdą.

SPALVŲ PASIRINKIMAS

Visi vandens nutekėjimo sistemos „Wijo“ elementai pagaminti iš tos pačios medžiagos. Šešios ilgai išliekančios spalvos: balta, raudona, ruda, sidabrinė, pilka ir juoda; be to, todėl sistemą galima pritaikyti prie esamo arba planuojamo namo fasado.

Spalvos

Techniniai parametrai

plieno rūšisS280GD + Z275, gamintojas – „Wijo“ (Švedija)
skardos storis0,60 mm
dangos„Prelaq Nova“, 35 µm
vamzdžių skersmenys100 mm, 125 mm, 150 mm

labai didelis kablių ir priedų, palengvinančių sistemą montavimą ant bet kokio stogo, pasirinkimas